Η Χριστίνα Χατζηβασιλείου σκηνοθετεί, η Όλγα Χατζηιακώβου κάνει τα σκηνικά και τα κοστούμια, η Μαρία Λαζαρίδου είναι βοηθός σκηνοθέτη και επιμελείται τους φωτισμούς και ο Γιώργος Δημητριάδης και ο Κωστής Ραμπαβίλας παίζουν στη Βασίλισσα της ομορφιάς του Μάρτιν Μακ Ντόνα, που ανεβάζει η Πειραματική Σκηνή της «Τέχνης» στο Δημοτικό Θέατρο Καλαμαριάς-Σκηνή «Μελίνα Μερκούρη».
![150302_BEAUTY_QUEEN_POSTER_F2](https://www.thea.auth.gr/website/wp-content/uploads/2015/03/150302_BEAUTY_QUEEN_POSTER_F2-697x1024.jpg)
Περισσότερα στο: https://www.piramatikiskini.gr/index.php/plays/details/i-basilissa-tis-omorfias/