Πρόσκληση για συμμετοχή στο Νεανικό Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους “24 Καρέ”

20 / 08 / 2024

Πρόσκληση για συμμετοχή στο Νεανικό Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους “24 Καρέ”, το οποίο θα πραγματοποιηθεί από τις 31 Οκτωβρίου έως τις 2 Νοεμβρίου στον Βόλο, στο Κινηματοθέατρο Αχίλλειον.

Η θεματική του φετινού φεστιβάλ είναι “Καταστροφή και Αναγέννηση“, ενώ ο σκοπός του φεστιβάλ είναι η ανάδειξη νέων καλλιτεχνικών ταλέντων και η προσφορά μιας πλατφόρμας έκφρασης για νέα, δημιουργικά μυαλά.

Αν είστε φοιτητές/ιες/ά ή άτομα ηλικίας από 18 έως 35 ετών, σας καλούμε να δηλώσετε τις ταινίες σας, να γνωριστείτε με εμπειρογνώμονες του καλλιτεχνικού κλάδου και -το σημαντικότερο απ’ όλα- να μοιραστείτε την καλλιτεχνική σας ματιά με τον κόσμο!

Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο www.24karefest.com

Με εκτίμηση,

Η Ομάδα των  “24 Καρέ”