Η Παναγιώτα Κωνσταντινάκου συνεργάζεται στη δραματουργία, και η Ανθή Ευστρατιάδου και ο Γιώργος Κριθάρας παίζουν στη θεατρική εκδοχή της Λέσχης του Στρατή Τσίρκα που ανεβάζει το Θέατρο Τέχνης σε συμπαραγωγή με το Εθνικό Θέατρο.
![small-3-620x413](https://www.thea.auth.gr/website/wp-content/uploads/2017/12/small-3-620x413-300x200.jpg)
Δείτε περισσότερα στο: https://www.theatro-technis.gr/akivernites-polities-tou-strati-tsirka-1o-meros-leschi/
Δείτε το τραίηλερ της παράστασης στο: https://www.youtube.com/watch?v=3F9ePQ3bIV4