Διδάσκουσα: Στέλλα Μιχαηλίδου
Σε συνεργασία με τα μαθήματα της Χρύσας Μάντακα: «Ενδυματολογία- Εφαρμογή» και «Ενδυματολογία-Ανάλυση» καθώς και με το μάθημα του Άγγελου Γουναρά: «Εισαγωγή στον Θεατρικό Φωτισμό»
![](https://www.thea.auth.gr/website/wp-content/uploads/2022/09/284095187_5060468944059997_9097381846831815875_n-1-150x150.jpg)
![](https://www.thea.auth.gr/website/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0386.-150x150.jpg)
![](https://www.thea.auth.gr/website/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0388.-150x150.jpg)
![](https://www.thea.auth.gr/website/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0403.-150x150.jpg)
![](https://www.thea.auth.gr/website/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0507.-150x150.jpg)
![](https://www.thea.auth.gr/website/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0510.-150x150.jpg)
![](https://www.thea.auth.gr/website/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0553.-150x150.jpg)
![](https://www.thea.auth.gr/website/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0578.-150x150.jpg)
Διδάσκουσα: Στέλλα Μιχαηλίδου
Σε συνεργασία με τα μαθήματα της Χρύσας Μάντακα: «Ενδυματολογία- Εφαρμογή» και «Ενδυματολογία-Ανάλυση» καθώς και με το μάθημα του Άγγελου Γουναρά: «Εισαγωγή στον Θεατρικό Φωτισμό»